CFB400W-24S12P
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converters - 400W - 9-36 VDC Input - 12VDC Output - 33.3A
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +