HHXC630ARA330MJA0G
Chemi-Con
Cap Aluminum Polymer Hybrid 33uF 63VDC 20% (10 X 10mm) SMD 0.03 Ohm 1400mA 4000h 125C Automotive AEC-Q200 T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +