ESMQ451VSN471MR45S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 470uF 450V 20% (30 X 45mm) Snap-In 10mm 2530mA 2000h 85A°C
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ESMQ451VSN471MR45S
  • Part No:
    ESMQ451VSN471MR45S
  • HTS:
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    200
  • Capacitance Value:
    470 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -25 to 85 °C
  • Size:
    30 x 45 mm
  • Termination Style:
    Snap-In2202
  • Voltage:
    450 VDC