ESMQ201VSN471MP30S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 470uF 200V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 1850mA 2000h 85A°C
Description +
Search Keywords: ESMQ201VSN471MP30S
  • Part No:
    ESMQ201VSN471MP30S
  • Capacitance Value:
    470 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -25 to 85 °C
  • Size:
    22 x 30 mm
  • Voltage:
    200 VDC