ESMM401VSN681MA50S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 680uF 400V 20% (35 X 50mm) Snap-In 10mm 3100mA 3000h 85A°C
Description +
Search Keywords: ESMM401VSN681MA50S
  • Part No:
    ESMM401VSN681MA50S
  • Capacitance Value:
    680 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -25 to 85 °C
  • Size:
    35 x 50 mm
  • Termination Style:
    Snap-In
  • Voltage:
    400 VDC