ESMM251VSN681MP50S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 680uF 250V 20% (22 X 50mm) Snap-In 10mm 2610mA 3000h 85A°C
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: ESMM251VSN681MP50S
仕様 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • サプライヤー:
    Chemi-Con
  • 部品番号:
    ESMM251VSN681MP50S
  • 測定単位:
  • Capacitance Value:
    680 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -25 to 85 °C
  • Size:
    22 x 50 mm
  • Voltage:
    250 VDC