ERHB5H1LGC332MEC0U
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 3300uF 575V 20% (76.2 X 120mm) Screw Terminal 9700mA 2000h 85C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +