EMVE451GTR220MMN0S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 22uF 450V 20%( 18 X 21.5mm) SMD 130mA 2000h 105°C Automotive Tray
RoHS Compliant
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: EMVE451GTR220MMN0S
  • Part No:
    EMVE451GTR220MMN0S
  • HTS:
    300
  • Capacitance Value:
    22 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Size:
    18 x 21.5 mm
  • Termination Style:
    N/R
  • Voltage:
    450 VDC