EMVE350ARA220MF55G
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 22uF 35V 20% (6.3 X 5.2mm) SMD 44mA 1000h 105C Automotive AEC-Q200 Tray
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +