EMHS630ARA241MKE0S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 240uF 63V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 0.17 Ohm 920mA 5000h 125C Automotive T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +