ELXS3B1VSN821MR50S
Chemi-Con
Cap Aluminum 820uF 315V 20% (30 X 50mm) Snap-In 10mm 2510mA 5000h 105C Bulk
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +