ELBV350ELL822AL40S
Chemi-Con
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Through Hole - 7600uF 0-+30% - 35VDC - 18mm Dia x 31.5mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +