ELBG350ELL342ALN3S
Chemi-Con
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Through Hole - 3400uF 0-+30% - 35VDC - 16mm Dia x 31.5mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +