EKZE250ETD681MJ20S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 680uF 25V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 1820mA 4000h 105°C Ammo
Description +
Search Keywords: EKZE250ETD681MJ20S
  • Part No:
    EKZE250ETD681MJ20S
  • HTS:
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    800
  • Capacitance Value:
    680 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Size:
    10 x 20 mm
  • Voltage:
    25 VDC