EKY-6R3ELL151ME11D
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 150uF 6.3V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 210mA 4000h 105A°C Bulk
+ see all
Veri Sayfası Donatılar
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Bulk Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: EKY6R3ELL151ME11D
şartname +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • satıcı:
    Chemi-Con
  • Parça Numarası:
    EKY-6R3ELL151ME11D
  • Ölçü Birimi:
  • HTS:
    3000
  • Capacitance Value:
    150 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Size:
    5 x 11 mm
  • Termination Style:
    Radial2202
  • Voltage:
    6.3 VDC