EKY-630ELL471MK30S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 470uF 63V 20% (12.5 X 30mm) Radial 5mm 2300mA 10000h 105C Bulk
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +