EKXJ351ELL221MM50S
Chemi-Con
Cap Aluminum 220uF 350V 20% (18 X 50mm) Radial 7.5mm 1220mA 12000h 105C Bulk
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +