EKXJ351ELL220MJ20S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 22uF 350V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 200mA 10000h 105A°C Automotive Bulk
Description +
Search Keywords: EKXJ351ELL220MJ20S
  • Part No:
    EKXJ351ELL220MJ20S
  • HTS:
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    222179uF
  • Tolerance:
    202203%
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Mounting:
    Through Hole2190
  • Size:
    10 x 20 mm