EKXG451ELL680MMN3S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 68uF 450V 20% (18 X 31.5mm) Radial 7.5mm 630mA 10000h 105A°C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories
Description +
Search Keywords: EKXG451ELL680MMN3S
  • Part No:
    EKXG451ELL680MMN3S
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    250
  • Capacitance Value:
    68 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -25 to 105 °C
  • Size:
    18 x 31.5 mm
  • Voltage:
    450 VDC