EKXE161ELL220MJC5S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 22uF 160V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 95mA 10000h 105C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +