EKWA451ELL680MUN3S
Chemi-Con
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Through Hole - 68uF (+/-) 20% - 450VDC - 14.5mm Dia x 31.5mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +