EKWA451ELL560MK35S
Chemi-Con
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Through Hole - 56uF (+/-) 20% - 450VDC - 12.5mm Dia x 35mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +