EKWA451ELL470MJ45S
Chemi-Con
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Through Hole - 47uF (+/-) 20% - 450VDC - 10mm Dia x 45mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +