EKMW401VSN471MQ45S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 470uF 400V 20% (25.4 X 45mm) Snap-In 10mm 1870mA 2000h 105°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +