EKMS3B1VSN471MR30S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 470uF 315V 20% (30 X 30mm) Snap-In 10mm 1730mA 3000h 105C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +