EKMS251VSN681MQ40S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 680uF 250V 20% (25.4 X 40mm) Snap-In 10mm 2020mA 3000h 105C Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +