EKMR401VSN221MP35S
Chemi-Con
KMR Series 400 V 220 uF ±20% 22 x 35 mm Snap In Aluminum Electrolytic Capacitor
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +