EKMQ401VSN681MA45S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 680uF 400V 20% (35 X 45mm) Snap-In 10mm 2120mA 2000h 105A°C
Description +
Search Keywords: EKMQ401VSN681MA45S
  • Part No:
    EKMQ401VSN681MA45S
  • HTS:
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    200
  • Capacitance Value:
    6802179uF
  • Tolerance:
    202203%
  • Operating Temperature:
    -25 to 105 °C
  • Size:
    35 x 45 mm