EKMM451VSN221MQ45S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 220uF 450V 20% (25.4 X 45mm) Snap-In 10mm 1120mA 3000h 105A°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Search Keywords: EKMM451VSN221MQ45S
  • Part No:
    EKMM451VSN221MQ45S
    Yes
  • HTS:
    200
  • Capacitance Value:
    220 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -25 to 105 °C
  • Size:
    25.4 x 45 mm
  • Voltage:
    450 VDC