EKMM421VSN271MQ45S
Chemi-Con
Cap Aluminum 270uF 420V 20% 10mm
Description +
Search Keywords: EKMM421VSN271MQ45S
  • Part No:
    EKMM421VSN271MQ45S
  • Capacitance Value:
    270 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -25 to 105 °C
  • Voltage:
    420 VDC