EKMM201VSN821MR30S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 820uF 200V 20% (30 X 30mm) Snap-In 10mm 2040mA 3000h 105A°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Search Keywords: EKMM201VSN821MR30S
  • Part No:
    EKMM201VSN821MR30S
  • HTS:
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    200
  • Capacitance Value:
    820 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -25 to 105 °C
  • Size:
    30 x 30 mm
  • Voltage:
    200 VDC