EKMH100VSN123MP30S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 12000uF 10V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 0.069 Ohm 1770mA 2000h 105A°C
Description +
Search Keywords: EKMH100VSN123MP30S
  • Part No:
    EKMH100VSN123MP30S
  • Capacitance Value:
    12000 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Size:
    22 x 30 mm
  • Voltage:
    10 VDC