EKLA221LIN132KR54M
Chemi-Con
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Snap-In Leads - 1300uF (+/-) 10% - 220VDC - 30mm Dia x 54mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +