EKHJ401VSN281MR35M
Chemi-Con
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Snap-In Leads - 280uF (+/-) 20% - 400VDC - 30mm Dia x 35mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +