E37X451CPN123MFM9U
Chemi-Con
Aluminum Electrolytic Capacitor - 12000 µF - ±20% - 450 V - 9mOhm @ 120Hz - 15000 Hrs @ 85°C - Polar - Radial, Can - Screw Ter ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Aluminum Electrolytic Capacitor - 12000 µF - ±20% - 450 V - 9mOhm @ 120Hz - 15000 Hrs @ 85°C - Polar - Radial, Can - Screw Terminals - Chassis Mount.