E37L451CPN822MFE3M
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 8200uF 450V 20% (89 X 143mm) Screw Terminal 0.013 Ohm 23300mA 10000h 85°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Search Keywords: E37L451CPN822MFE3M
  • Part No:
    E37L451CPN822MFE3M
    US
    5
  • Capacitance Value:
    8200 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Mounting:
    N/A
  • Size:
    89 x 143 mm
  • Termination Style:
    Screw Terminal
  • Voltage:
    450 VDC