E37F451HPN272MCB7M
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 2700uF 450V 20% (50 X 117mm) Screw Terminal 0.034 Ohm 9800mA 5000h 85°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Search Keywords: E37F451HPN272MCB7M
  • Part No:
    E37F451HPN272MCB7M
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    49
  • Capacitance Value:
    2700 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Voltage:
    450 VDC