E36D451LPN102TC92M
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 1000uF 450V -10% to 50% (50.8 X 92mm) Screw Terminal 2000h 85ƒA€A°C
Description +
Search Keywords: E36D451LPN102TC92M
  • Part No:
    E36D451LPN102TC92M
    Yes
  • HTS:
  • Capacitance Value:
    10002179uF
  • Tolerance:
    -102203% to 502203%
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Size:
    50.8 x 92 mm