E36D451HPN222MCE3M
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 2200uF 450V 20% (50.8 X 143mm) Screw Terminal 0.1132 Ohm 6950mA 2000h 85ƒA€A°C
Description +
Search Keywords: E36D451HPN222MCE3M
  • Part No:
    E36D451HPN222MCE3M
  • Capacitance Value:
    2200 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Size:
    50.8 x 143 mm
  • Termination Style:
    Screw Terminal2202
  • Voltage:
    450 VDC