E32F451HPN332TED0M
Chemi-Con
Capacitor - Aluminum Electrolytic - Radial - 450Vdc 3,300uF +-20% 105 deg C - Screw Terminals - 3" x 5.125"
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +