APXT6R3ARA221MF61G
Chemi-Con
Conductive Polymer Aluminum Solid Capacitor - SMD - 220uF (+/-) 20% - 6.3VDC - 6.3mm Dia x 5.8mm
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +