APXG250ARA151MJ80G
Chemi-Con
Cap Aluminum Polymer 150uF 25VDC 20% (10 X 7.7mm) SMD 0.025 Ohm 3400mA 15000h 105A°C T/R
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Reel Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: APXG250ARA151MJ80G
спецификация +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • поставщик:
    Chemi-Con
  • Артикул / №:
    APXG250ARA151MJ80G
  • Единица измерения:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Lead Diameter:
    N/R
  • Dimension:
    7.7 x 10mm mm
  • Family:
    PXG
  • Leakage Current:
    750@2Min uA
  • Equivalent Series Resistance:
    0.025 Ohm