APSG200ELL681MJB5S
Chemi-Con
Cap Aluminum Polymer 680uF 20VDC 20% (10 X 11.5mm) Radial 5mm 0.012 Ohm 5400mA 15000h 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: APSG200ELL681MJB5S
  • Part No:
    APSG200ELL681MJB5S
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Lead Diameter:
    0.6 mm
  • Leakage Current:
    2720@2Min uA
  • Lead Pitch For Radial:
    5 mm
  • Equivalent Series Resistance:
    0.012 Ohm
  • Lifetime:
    2000 h
  • Capacitance Value:
    680 uF
  • Maximum Operating Temperature:
    105 °C