RGS1P23V50EA
Carlo Gavazzi
1P-SSR V IN - PS 230V 50A 800V
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
1P-SSR V IN - PS 230V 50A 800V