RGS1B60D30KGU
Carlo Gavazzi
1P-SSR-DC IN-IO 600V 30A 1200V
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
1P-SSR-DC IN-IO 600V 30A 1200V