GMB632PD13
Carlo Gavazzi
Miniature Circuit Breaker, 2 Poles, 13 A, 240 V, DIN Rail Mount, GMB63 Series | Carlo Gavazzi Inc. GMB632PD13
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +