- GC95SA24
GC95SA24
Carlo Gavazzi
Midi-Contactor - 3 Pole - 95A - 24VAC - Screw Terminals.
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
Description