CGMS-12D-24S-10
Carlo Gavazzi
Mini Contactor - 12 A - 24VDC - 3PST-NO - 3 Pole - 1NO Aux Contact - Screw Clamp.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
EACH Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +