CGE22-3PR-22AN
Carlo Gavazzi
Electronic Overload Relay, 4.4 to 22 A, 1.1 to 5.5 kW, 250 VAC, CHGE22 Series | Carlo Gavazzi Inc. CGE22-3PR-22AN
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
EACH Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +