LTIGM51-6S-WH-CL-NBL/125N
Carling Technologies
Rocker Switch - On-None-Off - DPDT - Curved/Smooth Face Gloss Actuator - 10A 250VAC - 15A 125VAC - 15A 15-28VDC - White Actuat ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Rocker Switch - On-None-Off - DPDT - Curved/Smooth Face Gloss Actuator - 10A 250VAC - 15A 125VAC - 15A 15-28VDC - White Actuator - Clear Lens - Nylon Black Bracket - 125V Neon Lamp.